Neler Yapıyoruz?

Dilan Turizm Grup 1992 yılında, Turizm sektöründeki 15 senelik tecrübe birikimi ile Dilek Üçer tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

Hızlı büyüme gösteren ve yüzlerce farklı firmayı barındıran turizm sektöründe, 4 ayrı departmanı ile hizmet vermektedir. Dilan Turizm Grup; butik yaklaşımını ve kendine özgü karakterini, kişiye özel çözümlere ve detaylara gösterdiği titizlik ile öne çıkarmış ve bu duruşundan hiçbir zaman taviz vermemiştir.

Kuruluşumuzdan beri 100’ün üzerinde, katılımcı sayıları 100 - 2000 kişi olan ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyum organize edilmiştir. Bunun dışında ulusal ve uluslararası sayısız firma toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Dinamik ve yüksek performanslı ekibimiz, isteklerinize mümkün olan en kısa sürede cevap vermek ve organizasyonunuzun sorunsuz geçmesini sağlamak için hizmetinizdedir. Organizasyon içeriklerine uygun olarak departmanlaşmış tüm alt kadrolarımız, Dilan ailesi içerisinde olmanın yarattığı sinerji ile organizasyonlarınızı ve seyahatlerinizi sorunsuz ve eşsiz kılmaktadır. Deneyimli yönetim kadromuz ve yüksek motivasyonlu genç ekibimiz ile Dilan Turizm Grup ayrıcalığını sizlere yaşatmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.

Misyonumuz, müşterilerimize en üst kalitede hizmeti güvenilir ve çağdaş olanaklarla sunmaktır.

Her türlü güncel teknolojik olanaklara sahip şirketimiz, dinamik ve yüksek performanslı ekibimizle, zaman ve yerden bağımsız olarak, tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunma amacı güden bir düşünce yapısına sahiptir.

Kongre ekibimiz, detaylara verdiği önem ve hassasiyetle çok üst düzey bir hizmet vermesi gerektiği bilinciyle çalışmaktadır.

Teşvik / Motivasyon (Incentive Departmanı) gezilerinizde, müşterilerimizin motivasyon ve başarı çizelgesini yukarılara taşımayı amaç edinmiştir.

Luxury departmanımız ise, kişiye özel seyahatleri programlayıp lüksü en zarif hali ile sunmaktadır.

IATA (uçak bileti) departmanımız Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen tüm havayollarının biletlerini en uygun parkurlar ve fiyatlarla hazırlamaktadır.

1992 beri hizmet veren Dilan Turizm Grup, yetkin, dürüst, duyarlı, saygılı ve hoşgörülü ekibi ile sizlere hayatınızı kolaylaştıracağınız, ilkeli ve prensipli, prestij ve kazancınızın ön planda tutulacağı bir hizmet sunmaya hazırdır.